Haber

Adapazarı Belediye Başkanı Mahalle Sakinleri ile Buluştu

Adapazarı Belediye Başkanı Keyifli Işıksu, Işıklar, Salmanlı ve Acıelmalık mahalleleri sakinleriyle bir araya gelerek, “Sosyal Tesisler, Milletevleri, parklar, spor Tarlalarımız, yol çalışmalarımız ve daha birçok hizmetimiz ile vatandaşlarımızın yüzünü güldürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hep birlikte, emekle, şehrin kalbi Adapazarımız için” dedi.

Adapazarı Belediye Başkanı Neşeli Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, örgüt üyeleri ve meclis üyeleriyle birlikte mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Lider Işıksu, Işıklar, Salmanlı ve Acıelmalık mahallelerinde oturanlarla bir araya gelerek çalışmaları anlattı, talepleri dinledi. Lider Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel, Yusuf Özden ve meclis üyeleri Bahtiyar Nalbant’a; Besim Kıratlı, İbrahim Akçam, Özkan Yetim ile mahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri eşlik etti.

Ziyaretleri değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Birlik ve beraberlik içinde şehrin kalbi olan Adapazarımızın her mahallesinde var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Asfalt yenileme, sathi kaplama, kanal temizleme, tarla yolları bakım-onarım, mahalle konağı” tadilat, yeni oyun parkı ve daha bir çok hizmet.Biz de yüzünüzü güldürdük.Salmanlımızda sahra yolu,araç yolu bakım-onarım,kanal temizliği,V kanal,yeni spor parkı,basketbol sahası ve daha bir çok hizmeti tamamladık. 6 adet ilişki ve gölet yol çalışmalarıyla çok yakında futbol sahasına kazandırıyoruz.Millet “Ağustos ayında konutu için ihaleye çıkıyoruz. Acıelmalık Toplum Tesisleri ona gerçekten çok yakışmış. Yollarda da sıcak asfalt, tarla yollarında bakım onarım çalışmaları, mahallemizdeki su kanallarının temizliğini yaptık. Vatandaşlarımızın talebi olan yüzey kaplama işini de kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Kentin kalbi Adapazarı’dır.” Hep birlikte, hep birlikte, çabayla, bizim için çaba” dedi.

Mahalle ziyaretlerine ilişkin düşüncelerini paylaşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Belediye Başkanımız Memnun Işıksu, ilçe teşkilatımız ve meclis üyelerimiz ile Işıklar, Salmanlı ve Acıelmalık mahallesi sakinleri ile bir araya geldik. Her mahallemize hayırlı olsun, siz değerli hemşehrilerimizden Allah razı olsun.” Ekibiyle samimiyet ve emekle çalışan Memnuniyet Liderimize teşekkür ederiz. Birlik ve beraberlik içinde var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” – SAKARYA

haber-maltepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu