Haber

Sınırsız Baş-Ayak Çorbası karşılığında transfer edilen kaleci Kenan Gürsen, Goygoycuların diline düştü.

Yıldız futbolcuların transfer dönemindeki kaprislerini hepimiz çok iyi biliyoruz. Kimi konaklayacağı yeri beğenmez, kimi maaşına ek olarak sınırsız uçak bileti ister ve eşini ikna etmek için transfer süreci daha uzun sürer. Karabağlar Spor Kulübü, kaleci sorununu aşmak için Kenan Gürsen Saat’i bir sezon daha kadrosuna katmak istiyor.

Kaleci Kenan Gürsen’e bir yıl süreyle ‘sınırsız baş belası’ için anlaşma sağlıyor.

Gelin detayları birlikte görelim

İzmir’in amatör spor kulüplerinden Karabağlar Spor Kulübü, genç kaleci Kenan Gürsen Saat’le (23) anlaşmak için ilginç bir yöntem izledi.

Spor kulübü başkanı Adem Kuzu’nun aynı zamanda restoranı olduğunu ve burada sık sık çorba içtiğini ifade eden Saat, “Uzun zamandır cumhurbaşkanımızın lokantasına gidiyorum. Sık sık kelle çorbası içiyordum. ve oraya ayak bas.” diyor.

Bu teklifi kendisinin yaptığını söyleyen kaleci, “Bu teklif de benden geldi. Sezon boyunca çalışmalarım karşılığında sınırsız kafa ve ayak içeceğim” dedi. diyor.

Kenan Gürsen’in gözleri doldu, bence transfer çok iyiydi. Bu yıl şampiyon olursak, hedefim onun çifti karşılığında yeni bir sözleşme imzalamak” dedi.

Başkan Yardımcısı Sinan Mermercioğlu ise, ‘Kenan emeğinin karşılığını çorba olarak alıyor. Lokantaya gider ve canı ne zaman isterse çorbasını içer. Diğer oyuncular bu transferi farklı buluyor. Kenan, ‘Senden para istemiyorum, sınırsız çorba istiyorum’ dedi. Biz de kabul ettik. Kenan yeterli bir kaleci. Oyuna iyi hakim olabiliyor ve uzun top oynayabiliyor. İnşallah maçlarda bize keyifli anlar yaşatacaktır” dedi.

Bu muazzam anlaşmaya gelen yansımalar ise şöyle oldu ?

?

?

?

?

?

?

?

?

Anlaşma hakkında görüşleriniz nelerdir? Yorumlar hoş geldiniz!

beyoglu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu